Sylwester w Hadesie

Impreza disco w stylu lat 80. i szalonego Boogie Woogie – wytańcz się za wszystkie czasy!

Marzysz o ODJECHANYM Sylwestrze?
W tym roku możesz spędzić go w wyjątkowym klimacie! Podróż w czasie, konkursy, atrakcje bez limitu… Czeka tu na Ciebie absolutnie WSZYSTKO! Pss… czytaj do końca, żeby niczego nie przegapić! 
W tym roku przenieś się w czasie do lat 80-tych i baw się w towarzystwie hitów tamtych czasów! 
Impreza rozpoczyna się już od godziny 20:00
Zgarnij wspaniałe NAGRODY! Weź udział w przebieranej imprezie w stylu lat 80-tych, która będzie zwieńczona konkursem na najlepsze przebranie. Czekają wspaniałe nagrody! Podejmij wyzwanie i zrób świetne przebranie!
U nas zabawa sylwestrowa może trwać nawet 3 dni! Podejmiesz wyzwanie? Rozpocznij swoją sylwestrową imprezę dzień wcześniej. Zapraszamy Cię na Before Party w Hadesie! To świetna rozgrzewka przed świętowaniem Nowego Roku!
U nas w cenie imprezy otrzymujesz kurs tańca Woogie Boogie prowadzony przez półfinalistów Mam Talent! Cała impreza będzie prowadzona przez DJ-a z grupy Awiński Show! Ale to nie wszystko! Wywijaj wśród super utalentowanych tancerzy i baw się do białego rana! 
Wypróbuj najlepszych alkoholi – mamy dla Ciebie ponad 20 różnych trunków.
Baw się całą noc nie tylko na parkiecie! Czekają na Ciebie kręgle, rzutki, ruletka, poker – BEZ LIMITU! U nas ani przez chwilę nie ma czasu na nudę!
 Pokaz fajerwerków o 00:00 i przywitanie Nowego Roku.
Jedno jest pewne – będzie się działo! Szykujemy najgłośniejszy i najhuczniejszy Sylwester w Zielonej Górze, na którym MUSISZ być! 
Impreza potrwa aż do 3 nad ranem. Ale spokojnie! Jeśli będzie Ci mało – przyjdź jeszcze na nasze After Party!
 
Sylwester w Hadesie
Loading...