KARNETY ENEA POLONIA PIŁA 2023

location_on Piła, Asta Arena

Bilety wkrótce

Pilski Klub Sportowy Polonia Piła w sezonie 2023 będzie kontynuował tradycje czarnego sportu w Pile. Z wielkim zapałem przystępujemy do rozgrywek 2. Ligi Żużlowej, jak zawsze licząc na Wasze wsparcie.
Wierzymy, że liczne grono fanów będzie wspierało Polonię i naszych zawodników z trybun, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupu karnetów oraz biletów na zawody.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom ruszamy z internetową sprzedażą karnetów i biletów na mecze i inne zawody organizowane na naszym torze. W ten sposób chcemy ułatwić Wam zakup oraz oszczędzić czas.
Chcielibyśmy, aby jak największa ilość kibiców zdecydowała się na elektroniczną formę zakupu wejściówek, do czego serdecznie zachęcamy. Dzięki temu uda nam się w dniu meczu zminimalizować kolejki do kas oraz czas oczekiwania na wejście na zawody.

Zakup przez Internet, to jedyna możliwość nabycia karnetu na sezon 2023. Kibic w momencie zakupu przez Internet otrzyma możliwość wyboru sposobu dostarczenia karnetu. Wejściówka może być dostarczona bezpośrednio pod wskazany adres bądź będzie możliwa do odbioru osobistego w jednym z punktów w Pile (miejsce i czas obioru będą wskazane przez klub w późniejszym czasie).

Od sezonu 2023 wprowadzamy również możliwość zakupu biletów na sektor rodzinny (sektor I), gdzie miejsca będą numerowane. Będzie również możliwość zakupu karnetu z przypisanym miejscem w tymże sektorze.

Dla kibiców, którzy zakupią karnety na sezon przygotowaliśmy również bonusy. Pierwsze 500 osób, które zakupi karnet otrzyma od nas prezent niespodziankę, którą będzie można odebrać podczas pierwszego meczu ligowego. Dla posiadaczy karnetów przygotowaliśmy również specjalne rabaty na zakup gadżetów klubowych.

Serdecznie zachęcamy do zakupu karnetów sezonowych. Karnet na sezon będzie obowiązywał na wszystkie mecze domowe w fazie zasadniczej 2. Ligi Żużlowej oraz pozostałe imprezy żużlowe w Pile organizowane pod szyldem PZM. Zachęcamy również do zakupu karnetów VIP. Karnet ten upoważnia do wjazdu samochodem na teren stadionu, zajęcia miejsca w sektorze VIP „A” oraz daje możliwość skorzystania z cateringu. Posiadacze karnetów VIP otrzymają również program zawodów.

CENNIK KARNETÓW I BILETÓW NA SEZON 2023:

KARNETY:
Normalny - 200,00zł
Ulgowy - 140,00 zł
Dziecięcy - 60,00 zł (kibic za okazaniem karnetu otrzyma program zawodów – do odbioru w dedykowanym punkcie na stadionie)
VIP – 800,00 zł (wjazd samochodem na teren stadionu, catering w strefie VIP, program zawodów)

BILETY:
Normalny – 35,00 zł
Ulgowy – 25,00 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach średnich - liceach, technikach,  studenci do 25 roku życia, renciści, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z 1 opiekunem, seniorzy powyżej 65 roku życia za okazaniem legitymacji)
Dziecięcy – 12,00 zł (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat; kibic za okazaniem biletu kupionego przez Internet otrzyma program zawodów – do odbioru w dedykowanym punkcie na stadionie)
Bilet VIP – 200,00 zł (wjazd samochodem na teren stadionu, catering w strefie VIP, program zawodów)

BILETY NA SEKTOR NUMEROWANY I - RODZINNY:
Normalny – 40,00 zł
Ulgowy – 30,00 zł 
Dziecięcy – 15,00 zł 

Najmłodsi kibice czarnego sportu w Pile (do 6 roku życia włącznie) zawody obejrzą za darmo, bez gwarancji miejca siedzącego. W przypadku chęci posiadania przypisanego miejsca, konieczny jest zakup biletu dziecięcego.  Warunkiem wejścia na obiekt jest przyjście z opiekunem.

Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.


Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

KARNETY ENEA POLONIA PIŁA 2023
Loading...