Getting Out Festival 2022 - gość specjalny Karolina Czarnecka

Getting Out Festival 2022 – gość specjalny Karolina Czarnecka.
Miejsce: Sala widowiskowa MCK, ul. Drzymały 26 Gorzów Wlkp.
Termin: 10.12.2022
Godz.: 20:00
 
Organizator: Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
 
Bilety do nabycia na portalu abilet.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
(z Gorzowską Kartą Dużej Rodziny 50% zniżki)
 
Gość specjalny Getting Out Festival 2022 to Karolina Czarnecka. Oprócz niej wystąpi także Laureat Konkursu. Zapraszamy na Salę Widowiskową 10 grudnia 2022 w MCK. Start o godzinie 20:00.
 
Karolina Czarnecka – artystka muzyczna, performerka i aktorka. Współczesna wiedźma i czuła feministka. Stworzyła trzy albumy muzyczne, platformę dla nastolatek i szereg zaangażowanych akcji koncertowych. Współtworzyła grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu, feministyczny zespół punkowy Żelazne Waginy i grasujący po warszawie kobiecy Gang Śródmieście.  
 
Polska usłyszała ją, kiedy w 2014 roku na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej zaśpiewała piosenkę Hera koka hasz LSD. Utwór wciąż jest wirtualnym przebojem polskiej telewizji publicznej, a internauci pytają google'a "o co chodzi z hera koka hasz?" 
 
Po mocnym muzycznym wejściu, pierwsza przyszła na świat solowa Epka Córka, na której znalazł się m.in. Narkotyczny hit czy Demakijaż z udziałem L.U.C.  Historię z Córki kontynuowała w Solarium 2.0 w 2018 r. z muzycznym składem UV. Płyta była muzyczną rejestracją niepokoju dziewczyny, która urodzona w 89', próbuje utrzymać się na powierzchni kapitalistycznej wody.
 
W 2019 r. ukazał się Cud, o którym Czarnecka mówiła: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto, w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości. 
 
Podczas pandemii artystka wysłała pocztówkę-klip z Wyspy Kwarantanna (Polska musi uwierzyć w miłość), poszła na Pielgrzymkę z gościnnym udziałem Sariusa i przedstawiła Córy – singiel i CÓRY – platformę dla nastolatek. Ciąg dalszy nadchodzi. 
 
karolinaczarnecka.pl 
FB @KarolinaCzarneckaOfficial 
IG @karolina_czarnecka_  
Spotify Karolina Czarnecka 
 
Getting Out Festival 2022 - gość specjalny Karolina Czarnecka
Loading...