Enea Polonia Piła vs Optibet Lokomotiv Daugavpils

informujemy, że ze względu na warunki atmosferyczne lub decyzje organizatora termin/godzina meczu mogą ulec zmianie. w takiej sytuacji zakupione bilety zachowują ważność w nowo wyznaczonym terminie. 
 
W ósmej kolejce ligowej, która rozpocznie serię meczów rewanżowych 2 Ligi Żużlowej, Enea Polonia Piła zmierzy się z drużyną Optibet Lokomotiv Daugavpils. Łotysze to spadkowicz z 1. Ligi Żużlowej gdzie przez kilka sezonów udowadniali, że są w stanie walczyć z najsilniejszymi. W tym sezonie również radzą sobie nieźle i z pewnością ich ambicją jest awans do fazy play-off rozgrywek.

BILETY: SEKTORY NIENUMEROWANE
Normalny – 35,00 zł
Ulgowy – 25,00 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach średnich - liceach, technikach,  studenci do 25 roku życia, renciści, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z 1 opiekunem - każda z osób kupuje bilet, seniorzy powyżej 65 roku życia za okazaniem legitymacji)
Dziecięcy – 12,00 zł (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat; kibic za okazaniem biletu kupionego przez Internet otrzyma program zawodów – do odbioru w dedykowanym punkcie na stadionie)
Bilet VIP – 200,00 zł (wjazd samochodem na teren stadionu, catering w strefie VIP, program zawodów)

BILETY: SEKTOR NUMEROWANY I - RODZINNY:
Normalny – 40,00 zł
Ulgowy – 30,00 zł 
Dziecięcy – 15,00 zł 

Najmłodsi kibice czarnego sportu w Pile (do 6 roku życia włącznie) zawody obejrzą za darmo, bez gwarancji miejca siedzącego. W przypadku chęci posiadania przypisanego miejsca, konieczny jest zakup biletu dziecięcego.  Warunkiem wejścia na obiekt jest przyjście z opiekunem.

Potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
Enea Polonia Piła vs Optibet Lokomotiv Daugavpils
Loading...