Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski vs PGE Spójnia Stargard

Przed nami kolejny mecz w obecnym sezonie Energa Basket Ligi. W piątkowy wieczór, 4 grudnia podejmować będziemy zespół PGE Spójni Stargard. Początek o godzinie 20:25.  

Jak dobrze wiecie, trwa akcja #GramyZawszeRazem, która spotkała się z dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Czekają na Was trzy rodzaje biletów: EXTRA, STANDARD i PREMIUM. 
Największym zainteresowaniem cieszą się bilety PREMIUM. Wasz wizerunek znajdzie się oczywiście na trybunach, na specjalnym materiale wydrukowanym przez drukarnię Graficolor. Ponadto, dla osób, które zdecydują się na zakup wejściówek PREMIUM mamy jeszcze coś bardziej wyjątkowego oraz oryginalnego. 

Mianowicie...

W ArenieOstrów już pojawiły się specjalne telebimy i w trakcie meczu, poprzez aplikację ,,zoom” nastąpi łączenie na żywo z posiadaczami biletów PREMIUM. Dzięki temu pojawicie się na ekranach ledowych będąc u siebie w domach i nasi koszykarze zobaczą Was, wspierających nasz zespół.


Zapraszamy do udziału w akcji, zaznaczając, że liczba biletów PREMIUM jest ograniczona.

Ceny biletów:

STANDARD - 10,00 zł
Wiemy, że wielu Was jest gotowych na wsparcie klubu. Stąd też bilet w cenie 10,00 złotych, to taka właśnie cegiełka i wsparcie naszego klubowego budżetu.

EXTRA - 40,00 zł
Zakup tego biletu to nie tylko wsparcie dla klubu. Posiadacz takiego biletu będzie miał możliwość jednorazowego wstępu na spotkanie ,,Stalówki” po zniesieniu obecnych obostrzeń. (Bilet na na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.)

PREMIUM - 80,00 zł
Nie możecie uczestniczyć w naszych meczach, ale możecie być z nami w hali dzięki zakupowi tego właśnie biletu.
Ponadto, zakup tej wejściówki będzie jednocześnie biletem VIP na wybrany mecz Arged BMSLAM Stal, po zniesieniu aktualnych obostrzeń i powrocie do normalności. (Bilet na na mecz po zniesieniu obostrzeń będzie do odbioru w klubie po uprzednim kontakcie mailowym z klubem.)

Przykładowy wzór biletów PREMIUM:To jednak nie wszystko!
Każdy z kibiców będzie miał możliwość odbioru swojego biletu PREMIUM (wydruku ze zdjęciem z autografami) w siedzibie naszego klubu wraz z autografami całej naszej drużyny!

Jeszcze kilka kwestii technicznych.
Przy zakupie biletu PREMIUM otrzymacie kod nadrukowany na bilecie, który wraz z wybranym przez Was zdjęciem należy przesłać drogą mailową na adres: [email protected] umieszczając w temacie kod z biletu.
Pamiętajcie, żeby zdjęcia były zrobione w pozycji pionowej. Najlepiej na jednolitym tle, a rozdzielczość minimum 1000 px. No i jeszcze jedna ważna uwaga: zdjęcia nie mogą być poruszone (czytaj zamazane), ale powinny być wykonane na jednolitym, jasnym tle.
 
Zasada jest prosta: im lepszej jakości będzie zdjęcie, tym ten specjalny bilet będzie wyglądał jeszcze bardziej efektownie!

W jaki sposób nabywać wyjątkowe bilety w tych nadzwyczajnych czasach?
Będą one dostępne w serwisie Abilet: www.bmslamstal.abilet.pl

Uwaga:
Wejściówki Premium zakupione po godzinie 22:00 dnia 3 grudnia będą wydrukowane na kolejny mecz drużyny.
Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski vs PGE Spójnia Stargard
Loading...