Kalendarz Imprez

Informacje

KARNETY 2018


Kocham Falubaz
- to hasło będzie towarzyszyć kibicom Falubazu w sezonie 2018.   Właściwie towarzyszy im ono od dawna, ale w tym roku nabiera szczególnego znaczenia. W tym bowiem sezonie Falubaz będzie tak zielonogórski, jak nie był dawno. Do zespołu powraca wychowanek - Grzesiek Zengota, pojawiają się nowe twarze: Jensen, Gomólski, Smoliński. Odmienione zostały sztaby szkoleniowe. Pierwszy zespół poprowadzi Adam Skórnicki, a młodzież Aleksander Janas i Krzysiek Jabłoński. Do tego dochodzi jasna deklaracja - stawiamy na szkolenie młodzieży!

   Chcemy wrócić do wielkich tradycji zielonogórskiej szkółki żużlowej. To nasz wspólny cel. Celem jest też jak najlepsze zaprezentowanie się w PGE Ekstralidze. Jesteśmy przekonani, że prowadzona przez kapitana Piotra Protasiewicza, wicemistrza świata Patryka Dudka i Grześka Zengotę drużyna, dostarczy nam wszystkim wielkich emocji i niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że każdy mecz będzie heroiczną walką o każdy metr toru, że w tej walce pomożecie Wy - Fani Falubazu, którzy jak żadni inni w Polsce, potraficie stworzyć atmosferę sportowego święta. Bardzo liczymy na Was w nadchodzącym sezonie.

   2018 to rok, w którym na zielonogórskich trybunach wyjątkowo mocno musi wybrzmieć hasło - #Kocham Falubaz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu karnetu na sezon 2018. 

   Zakup karnetu to najwyższy wyraz przywiązania do klubowych barw, bez względu na osiągane przez zespół wyniki, ale też szereg korzyści, również finansowych:

- gwarantowane przez klub minimum 15 zł oszczędności w stosunku do biletów na 7 meczów PGE Ekstraligi,

- 10 złotych zniżki na bilet na mecze fazy play-off z możliwością pierwokupu,

- darmowy wstęp na wszystkie imprezy młodzieżowe w sezonie 2018, w tym na Memoriał Rycerzy Speedway'a,

- 10% rabatu na klubowe gadżety dostępne w Sklepach Kibica,

- oszczędność czasu i gwarancja miejsca na stadionie, również podczas meczów fazy play-off.

 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści