Kalendarz Imprez

Informacje

Dojazd na stadion

 

Stadion żużlowy Falubazu – znajduje się przy ul. Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze.


 
 
Do miasta siedmiokrotnego mistrza Polski na żużlu można dotrzeć: 

– samolotem, bo w okolicy Zielonej Góry znajdują się dwa lotniska. Port lotniczy Zielona Góra (IEG/EPZG) w Babimoście posiada regularnie połączenia z Warszawą (więcej informacji na http://lotnisko.lubuskie.pl). Natomiast w podzielonogórskim Przylepie znajduje się lotnisko z trawiastym pasem startowym (więcej informacji na http://www.azl.pl). Babimost i Przylep są skomunikowane z Zieloną Górą komunikacją autobusową PKS (http://www.pks.zgora.pl) oraz MZK (http://www.mzk.zgora.pl). 
 
– samochodem: stadion znajduje się przy drodze wylotowej w kierunku Wrocławia (kierunek Racula, Nowa Sól, Głogów). Kierując się w stronę Zielonej Góry drogą S3 należy skorzystać z węzła południowego obok wsi Racula zjeżdżając na drogę numer 270, a później kierując się w stronę miasta. Od strony węzła drogowego jadąc przy Raculi stadion znajduje się po lewej stronie ul. Wrocławskiej.

– miejskimi autobusami: w kierunku stadionu kursują linie autobusowe numer: 0, 10, 30, 80. Aktualny rozkład jazdy oraz mapę sieci można znaleźć na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji (http://www.mzk.zgora.pl). Bilety komunikacji miejskiej można zakupić w automatach zlokalizowanych na wybranych przystankach oraz we wszystkich autobusach.

– taksówką: Bis Taxi (T: (68) 19 191, E: zstbis@wp.pl, T: (68) 32 62 919, M: 603 339 191)

Poniższa mapka przedstawia lokalizację parkingów samochodowych

Proszę czekać - trwa ładowanie treści