Kalendarz Imprez

Informacje

Bez barier


ZKŻ SSA to klub, który wychodzi naprzeciwko potrzebom osób niepełnosprawnych, dlatego w sezonie 2018 obowiązywać będą dla nich i ich opiekunów karnety na cały sezon za 1 zł. Aby skorzystać z tej ulgi, w siedzibie ZKŻ przy ul. Wrocławskiej 69 należy złożyć podanie o przydzielenie miejsc dla osób niepełnosprawnych, które zawiera następujące dane osoby niepełnosprawnej i jej opiekuna: imię nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, telefon, e-mail oraz kopię dokumentu, zaświadczającego o niepełnosprawności.
 
W Zielonej Górze osoby niepełnosprawne oglądają mecze z sektora C na prostej startowej. Znajduje się tam 12 miejsc, specjalnie przystosowane podjazdy oraz toalety. Osoby niepełnosprawne mogą też skorzystać z miejsc na sektorach J i H, ale mimo tego, że są tam przystosowane toalety, to przy wejściach na sektor potrzebna jest pomoc opiekunów. Nieopodal stadionu przygotowano też parking dla kibiców, którzy posiadają uprawnienia do parkowania na wyznaczonych do tego miejscach dla osób niepełnosprawnych.
 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na stadionie karnety za 1 zł dotyczą tylko osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wszystkie osoby, którym zostaną przyznane karnety w cenie 1 zł, są zobowiązane do potwierdzenia swojej obecności na meczach Falubazu, rozgrywanych w Zielonej Górze w terminie do 3 dni poprzedzających zawody. W przypadku trzykrotnego braku potwierdzenia obecności na danym meczu, karnet zostanie anulowany. Potwierdzenie obecności można zgłaszać telefonicznie pod numerem 684538911 lub drogą mailową: bilety@zkzssa.pl

Proszę czekać - trwa ładowanie treści